Co zažijete

Ať už máte chuť poznávat místní krajinu, města, památky, hory a moře na vlastní pěst nebo si rádi necháte poradit, ve vile Aia Vecchia najdete ideální zázemí. Doporučíme vám místa, která v průvodcích nenajdete. Půjčíme vám na cestu kolo, elektrokolo nebo skútr, zařídíme pro vás zapůjčení auta. Budeme tu zkrátka pro vás kdykoli, když si to budete přát.

Co zažijete - Zikmundov
Co zažijete - Zikmundov

Ideální poloha pro výlety

Kam se vydáte, je jen na vás. Do nejbližšího městečka Bolgheri se stejnojmenným hradem je to 7 km, do historické Volterry 30 km. Za půl hodiny cesty jste v Pise nebo u trajektu na ostrov Elba a do hodiny a půl třeba v San Gimignanu nebo ve Florencii. K moři s písečnými plážemi a piniovými háji to máte pouhých 1,5 km.

Co zažijete - Zikmundov
Co zažijete - Zikmundov

Můžete jet s námi

Pokud chcete poznat rozmanité stránky Toskánska tak, jak jsme si je zamilovali my, můžeme vás vzít na výlet a ukázat vám to nejzajímavější, co jsme objevili. V nabídce máme tři typy zážitkových balíčků podle toho, co vás láká nejvíc:

Food Wine Trip

Balíček obsahuje návštěvy a ochutnávky vybraných vinařství v oblasti Chianti, Montalcinu, San Gimignanu, návštěvy a ochutnávky ve vyhlášeném řeznictví v Greve in Chianti, rodinné restauraci v městečku Bibbona nebo na rodinné biofarmě, romantickou večeři u moře, grilování či ochutnávku vín vinařství Aia Vecchia + ubytování na 4 dny (3 noci) se snídaněmi. Food wine trip můžete s námi zažít v měsících: duben, květen, září a říjen.

Co zažijete - Zikmundov

Motorbike tour

Užijte si dolce vita na typickém italském dopravním prostředku – poznávejte Toskánsko a region Bolgheri na skútru. Navštívíte starobylá města Bolgheri, Bibbona a Castagneto Carducci, zastavíte se na ochutnávce místních specialit na rodinné farmě a osvěžíte se při zastávce u moře.

Co zažijete - Zikmundov
Co zažijete - Zikmundov

Cycling tour

Zdejší roviny i mírné kopečky, prašné cesty i venkovské asfaltky přímo vybízejí k projížďkám na kole. Vydejte se na ně s námi: společně projedeme okolní přírodní parky Riserva naturale Di Caselli, Riserva naturale Di Monterufioli a Riserva naturale Di Berignone a poznáme další tvář toskánské krajiny. Terén je mírný i pro rodiny s dětmi a pro každého máme trasu podle jeho možností.

Co zažijete - Zikmundov

Podrobnější informace o jednotlivých balíčcích, termínech a možnostech rezervace vám rádi podáme v našem pražském obchodě Tuscany Taste nebo na info@villaaiavecchia.com.

Zapomněli jsme na něco důležitého? Zeptejte se nás.

Kontaktovat

Našli jste konečně místo, kde chcete strávit dovolenou?

Rezervovat